Extéria zkušenosti

V dnešní době podnikatelů neustále přibývá. Kupodivu přibývá i těch, kteří nemají ani potuchy o bezpečnosti práce nebo o požární ochraně. Je to však špatně – každý podnikatel musí mímt BOZP neustále na paměti, musí o tom informovat své pracovníky. Podnikatel, který nedává BPZP žádnou váhu, si dost koleduje – při neohlášené kontrole ze státní správy klidně může dostat ne desetitisícové, ale rovnou statisícové nebo dokonce milionové pokuty.

Jestliže patříte mezi tyto podnikatele, měli byste zbystřit – kontroly mohou přijít každý den. Abyste se o bezpečnost práce nemuseli zajímat jako do teď, můžou vám pomoct firmy, které se na toto zaměřují. Pomůžou vám se připravit na i neohlášenou kontrolu, provedou revize či školení, pokud je to třeba.

Jednou takovou firmou je i firma Extéria, která je na trhu už nějaký ten pátek. Za ta léta (a není jich málo) nasbírala skutečně mnoho zkušeností a pozitivních ohlasů, recenzí.

 

Extéria reference:

Výborná komunikace, mohu jen doporučit.

Josef Hradil, Most

Děkujeme firmě EXTÉRIA za pomoc při „naštěstí“ ohlášené kontrole z OIP.

Jana Nováková, Třinec

Společnost Extéria zajistila školení všech zaměstnanců obsluhujících křovinořezy, sekačky a motorové pily. Pracovní úraz pomohla zapsat do knihy úrazů, sepsat záznam o úrazu a odeslala příslušným státním úřadům a pojišťovně. Jsme velmi spokojeni s jejich odborným profesionálním přístupem.

Obec Čestlice

Jsem velmi rád, že jsem se mohl obrátit na společnost EXTÉRIA, která během jednoho dne provedla kontrolu celého kempu a dopracovala veškerou dokumentaci k požární ochraně. Velmi jsem přivítal, že nemusím být u kontroly HZS. Technik EXTÉRIE mě odborně a se znalostí problematiky zastoupil u kontroly a vše proběhlo bez závad.

Majitel kempu ve Žďáru nad Sázavou

Mile mě překvapila cena služeb firmy Extéria. To ale nebylo jediné pus – firma díky tomu, že působí ve všech krajích, byla pohotová a pomohla hned, když jsem potřebovala. Vážím si toho a vřele doporučuji.

                Monika Malá, Třinec

exteria

Na firmu Extéria jsem narazila náhodou, když jsem pátrala po firmě, která by mi pomohla s bezpečností práce a případným školením. Díky kladným referencím jsem to s firmou zkusila a byla jsem mile překvapena nejen ochotou, ale také nabídkou služeb. Díky své pozitivní zkušenosti také přidávám svou kladnou referenci.

Eliška Krásná, Zábřeh na Moravě

 

Firmu Extéria mohu jen doporučit. Díky pohotovosti a rychlosti firmy jsem kontrolu zvládl bez jakékoli úhony a pokuty. Děkuji.

Jindřich Nový, Praha

 

Mohu doporučit Extérii a jejich služby, které jsou levnější než konkurence. Já platím jen 6620 Kč ročně Extérii a nemusím se starat o bezpečnost na firmě a ani požární ochranu je to pecka. Včera mě Extéria zastoupila. Přijela technička den před kontrolou a pak u kontroly z Inspektorátu práce mě zastoupila a světe div se bez závad!!!! A navíc jsem neplatil ani korunu, žádné km, hodinové sazby bezpečáka. No není to pecka!

Ladislav Kroner, Ostrava

 

Skvěle služby a hlavně nízká cena. Ráda bych poděkovala za odborný a profesionální přístup při řešení BOZP s Požární ochrany techničce z Exterie. Zastoupila nás u kontroly hasičů bez závad a nic navíc jsem opravdu neplatila.

Kateřina Sýkorová, Olomouc

 

Nízké ceny, vstřícné jednání a profesionální přístup. Dál netřeba komentovat.

Petr Hanák, Liberec

 

S firmou Extéria spolupracuji už čtvrtým rokem a nemohu si firmu vynachválit. Musím poznamenat, že služby jsou každým rokem kvalitnější a přístup profesionálnější.

Ludmila Králová, Šumperk

 

Moje zkušenost a recenze Extérii je velmi pozitivní. Platím každý rok pouze 6700 Kč (školení, kontroly dílny, zastupování, aktualizace, nezvyšují cenu) a mám BOZP i požární ochranu.

Ladislav Jurčík, Praha

 

Děkuji firmě Extéria za rychlé objasnění a následné vyřešení nejasností týkajících se BOZP. Vše se vyřešilo prostřednictvím telefonické podpory, což pro mě bylo ušetřením času.

Jiří Drobný, Ostrava

 

Nedávno se v mé společnosti vyskytl úraz a popravdě jsem si nevěděl rady, co s tím. Firma Extéria však vše vyřešila za mě, za což děkuji. Musím zejména vyzdvihnout telefonickou podporu. Málokterá firma dokáže pomoct rychle a srozumitelně přes pouhý telefon.

Marek Chorý, Praha

 

Když ke mně měla přijít kontrola z OIP, hledala jsem kvalitní firmu, která by mi pomohla s veškerou dokumentací týkající se bezpečnosti práce a požární ochrany. Díky kladným recenzím jsem zvolila firmu Extéria, která mě překvapila zejména nízkými cenami za kvalitní služby. Určitě budu ve spolupráci dále pokračovat.

Aneta Psotná, Jindřichův Hradec

 

Rad bych poskytl recenzi na společnost Extéria. Spolupráce po pěti letech je naprosto bez problému. Za tu dobu mě zastoupila u čtrnácti kontrol a vždy bez pokuty. BOZP a PO dělají profesionálně, je to konečně firma, která je po celé České republice a muže zajistit všechny naše pobočky. Děkuji firmě Exteria a přeji hodně spokojených klientů jako jsem já.

Alexej Nikulinovič, Praha

Se společností Extéria pracuji už více jak dva roky a jsem s ní velmi spokojena. Přidávám svou kladnou referenci k ostatním a těším se na další roky spolupráce.

Žaneta Tichá, Hodonín

Firma Extéria mě zastoupila i v případě nepříjemného úrazu na pracovišti, se kterým jsem si moc nevěděl rady. Od té doby spolupracuji s firmou a nemůžu si její kvalitní služby vynachválit. Díky.

Josef Major, České Budějovice

S Exterii spolupracuji pět let, zajišťuje mi BOZP i PO dohromady za výhodnou cenu 7000 Kč - pozor ročně vč. aktualizace dokumentace zdarma pro mé provozovny. U kontrol mě vždy zastoupila a nic jsem nikdy navíc neplatil. Za mě profesionální služby, které jsou levné.

Ivan Vasilič, Praha

Díky firmě Extéria se nemusím starat o nic, co souvisí s bezpečností práce nebo s požární ochranou mého podniku. Firma se mi postará o veškerou dokumentaci, také si bere na starosti případná školení zaměstnanců. Jsem naprosto spokojen a uděluji tedy pozitivní referenci.

Antonín Novotný, Chrudim

Nízké ceny za kvalitní, profesionální služby.

Petra Matuštíková, Uherský Brod

Extéria nedávno vyřešila v naší firmě úraz na stavbě, který nás hodně vylekal. Vše sepsala a vyřešila s úřady zdarma v rámci ročních služeb. Děkuji Extérii a přidávám svou recenzi a zkušenost.

Lukáš Pokornovič, Ostrava

V současné době spolupracuji s firmou Extéria třetím rokem. Doposud mě firma zastoupila u dvou kontrol a vyřešila jeden úraz. Vše bylo bez problémů, kontrolami jsem prošel na výbornou.

Zdeněk Mareš, Praha

Firma Extéria se mi dobře stará o BOZP a PO mého podniku. Ubyla mi práce a starosti, firma je poskytuje kvalitní a profesionální služby.

Jan Novák, Frýdek-Místek

Rád přidám svou zkušenost se společností Extéria. Provozujeme technické služby a Extéria se nám stará o bezpečnost práce a požární ochranu třetím rokem. Vždy jsem říkal - přijedou jednou za rok a jen pro peníze. Teď říkám ještě, že je máme. Nahlásila se kontrola Inspektorátu práce a jejich technička ihned přijela ještě před kontrolou, vše dala do pořádku v provozu a u kontroly nás odborně zastoupila s precizně zpracovanou dokumentací. Moc děkuji Extérii. Podotýkám, že jsem nic za zastupování neplatil.

Karel Drozd, Ostrava