Extéria zkušenosti

V dnešní době podnikatelů neustále přibývá. Kupodivu přibývá i těch, kteří nemají ani potuchy o bezpečnosti práce nebo o požární ochraně. Je to však špatně – každý podnikatel musí mímt BOZP neustále na paměti, musí o tom informovat své pracovníky. Podnikatel, který nedává BPZP žádnou váhu, si dost koleduje – při neohlášené kontrole ze státní správy klidně může dostat ne desetitisícové, ale rovnou statisícové nebo dokonce milionové pokuty.

Jestliže patříte mezi tyto podnikatele, měli byste zbystřit – kontroly mohou přijít každý den. Abyste se o bezpečnost práce nemuseli zajímat jako do teď, můžou vám pomoct firmy, které se na toto zaměřují. Pomůžou vám se připravit na i neohlášenou kontrolu, provedou revize či školení, pokud je to třeba.

Jednou takovou firmou je i firma Extéria, která je na trhu už nějaký ten pátek. Za ta léta (a není jich málo) nasbírala skutečně mnoho zkušeností a pozitivních ohlasů.

 

Extéria reference:

Výborná komunikace, mohu jen doporučit.

Josef Hradil, Most

Děkujeme firmě EXTÉRIA za pomoc při „naštěstí“ ohlášené kontrole z OIP.

Jana Nováková, Třinec

Společnost Extéria zajistila školení všech zaměstnanců obsluhujících křovinořezy, sekačky a motorové pily. Pracovní úraz pomohla zapsat do knihy úrazů, sepsat záznam o úrazu a odeslala příslušným státním úřadům a pojišťovně. Jsme velmi spokojeni s jejich odborným profesionálním přístupem.

Obec Čestlice

Jsem velmi rád, že jsem se mohl obrátit na společnost EXTÉRIA, která během jednoho dne provedla kontrolu celého kempu a dopracovala veškerou dokumentaci k požární ochraně. Velmi jsem přivítal, že nemusím být u kontroly HZS. Technik EXTÉRIE mě odborně a se znalostí problematiky zastoupil u kontroly a vše proběhlo bez závad.

Majitel kempu ve Žďáru nad Sázavou

Mile mě překvapila cena služeb firmy Extéria. To ale nebylo jediné pus – firma díky tomu, že působí ve všech krajích, byla pohotová a pomohla hned, když jsem potřebovala. Vážím si toho a vřele doporučuji.

                Monika Malá, Třinec

Na firmu Extéria jsem narazila náhodou, když jsem pátrala po firmě, která by mi pomohla s bezpečností práce a případným školením. Díky kladným referencím jsem to s firmou zkusila a byla jsem mile překvapena nejen ochotou, ale také nabídkou služeb. Díky své pozitivní zkušenosti také přidávám svou kladnou referenci.

Eliška Krásná, Zábřeh na Moravě

 

Firmu Extéria mohu jen doporučit. Díky pohotovosti a rychlosti firmy jsem kontrolu zvládl bez jakékoli úhony a pokuty. Děkuji.

Jindřich Nový, Praha

 

Mohu doporučit Extérii a jejich služby, které jsou levnější než konkurence. Já platím jen 6620 Kč ročně Extérii a nemusím se starat o bezpečnost na firmě a ani požární ochranu je to pecka. Včera mě Extéria zastoupila. Přijela technička den před kontrolou a pak u kontroly z Inspektorátu práce mě zastoupila a světe div se bez závad!!!! A navíc jsem neplatil ani korunu, žádné km, hodinové sazby bezpečáka. No není to pecka!

Ladislav Kroner, Ostrava

 

Skvěle služby a hlavně nízká cena. Ráda bych poděkovala za odborný a profesionální přístup při řešení BOZP s Požární ochrany techničce z Exterie. Zastoupila nás u kontroly hasičů bez závad a nic navíc jsem opravdu neplatila.

Kateřina Sýkorová, Olomouc

 

Nízké ceny, vstřícné jednání a profesionální přístup. Dál netřeba komentovat.

Petr Hanák, Liberec

 

S firmou Extéria spolupracuji už čtvrtým rokem a nemohu si firmu vynachválit. Musím poznamenat, že služby jsou každým rokem kvalitnější a přístup profesionálnější.

Ludmila Králová, Šumperk

 

Moje zkušenost a recenze Extérii je velmi pozitivní. Platím každý rok pouze 6700 Kč (školení, kontroly dílny, zastupování, aktualizace, nezvyšují cenu) a mám BOZP i požární ochranu.

Ladislav Jurčík, Praha

 

Děkuji firmě Extéria za rychlé objasnění a následné vyřešení nejasností týkajících se BOZP. Vše se vyřešilo prostřednictvím telefonické podpory, což pro mě bylo ušetřením času.

Jiří Drobný, Ostrava

 

Nedávno se v mé společnosti vyskytl úraz a popravdě jsem si nevěděl rady, co s tím. Firma Extéria však vše vyřešila za mě, za což děkuji. Musím zejména vyzdvihnout telefonickou podporu. Málokterá firma dokáže pomoct rychle a srozumitelně přes pouhý telefon.

Marek Chorý, Praha

 

Když ke mně měla přijít kontrola z OIP, hledala jsem kvalitní firmu, která by mi pomohla s veškerou dokumentací týkající se bezpečnosti práce a požární ochrany. Díky kladným recenzím jsem zvolila firmu Extéria, která mě překvapila zejména nízkými cenami za kvalitní služby. Určitě budu ve spolupráci dále pokračovat.

Aneta Psotná, Jindřichův Hradec